התקשרו עכשיו
 
072-3295400
זהו מספר מקשר
 
 
 
אילת בהרי - משרד עו"ד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התחדשות עירונית (תמ"א 38)

 
 
עולם ההתחדשות העירונית הוא מורכב, וכשנכנסים אליו עלולים להרגיש הצפה בגלל מושגים לא ברורים וניירת שצריך להגיש. כל זה בתחושה גדולה של חוסר ודאות ואפילו פחד, שמא האינטרסים שלכם ייפגעו בהליך שיפוץ שכרוך בחוסר נוחות גדולה.
 
 
אילת בהרי - משרד עורכי דין כאן כדי לדאוג לכם ולהעניק שקט נפשי בכל הנוגע לערבויות, ליווי עד תום הפרויקט ומעל לכל – להעניק לכם ביטחון!
 
 

הכתובת שלכם לליווי מקצועי וצמוד

 
המשרד, מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית, מלווה בצמידות את הדיירים בפרויקטים עד לתום הפרויקט, תוך טיפול וייצוג באופן יעיל ואפקטיבי בכלל ההיבטים של הפרויקט.

לצוות המשרד התמחות רחבת היקף בליווי פרויקטים של תמ"א 38 על שלל תיקוניו, כולל: פינוי-בינוי, עיבוי-בינוי, עסקאות מכר מורכבות, ליווי דיירים, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, ליווי קבלנים ויזמים, רישום ותיקון צווי בתים משותפים.

בין היתר, המשרד מלווה בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, ואמון על שירות שהוא הרבה מעבר למשפטי בפרויקטים מסוג זה, מתוך הבנה כי הדיירים נמצאים בתקופה של אי ודאות, ולכן חלק אינטגרלי מתפקידו הוא לספק לדיירים ביטחון מרבי, לצד ביטחונות וערבויות אופטימליות המעוגנים בהסכם מול יזם הפרויקט.
 
 
 

השקט הנפשי שלכם בהפיכת החלום למציאות

 
השותפות במשרד מלוות מקרוב את הדיירים, שהם בעלי הדירות והקרקע - החל מהשלב הראשוני בו הפרויקט הוא בגדר חלום רחוק, ועד למסירת הדירות המשודרגות לדיירים הקיימים והחדשים.

צוות המשרד מבין כי בתהליך ארוך ומורכב של התחדשות עירונית, עלולות להתפתח בעיות והתנגדויות, ולשם כך המשרד פועל למציאת פתרונות "מחוץ לקופסה" על מנת להגיע לשביעות הרצון של כל הצדדים בעסקה ולסלילת הדרך להשגת הסכמות כבר בתחילת התהליך.

כחלק מהשירות המקיף, הצמוד והאישי של צוות המשרד, הדיירים מקבלים שירותי עריכת הסכמים, טיפול בהתנגדויות מול הרשויות, הכנת לוח זמנים לביצוע, ייעוץ וייצוג משפטי לדיירים, ליווי העסקה מול ועדות לתכנון ובנייה ומול רשויות המס, טיפול בהליכי המיסוי, מסירת הדירות ורישום הזכויות.

בתחומי פינוי-בינוי, המשרד מלווה את הפרויקט מהשלב הראשוני של גיבוש הדיירים, דרך קבלת הצעות למתחם, החתמת בעלי הנכס על מסמך עקרונות, אישור התכנית, בחירת קבלן, ניהול מו"מ וחתימה על הסכמים, פינוי, וכן רישום בית משותף וייחוד הדירות לבעלים ולרוכשים החדשים.
 
תמ"א 38 הוא פרויקט שיכול לעבור בקלות, כשיש את האדם הנכון שילווה אתכם. לתיאום פגישת ייעוץ ולפרטים נוספים, התקשרו עוד היום: 072-3295400