התקשרו עכשיו
 
072-3295400
זהו מספר מקשר
 
 
 
אילת בהרי - משרד עו"ד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
עו"ד אילת בהרי, חברה בוועדת התחדשות עירונית שבלשכת עורכי דין, מנהלת משרד בוטיק פרטי הנקרא על שמה: אילת בהרי - משרד עורכי דין. היא מספקת מענה משפטי ללקוחות רבים בעיקר בתחום המקרקעין ומלווה פרויקטים בתחום הנדל"ן כבר שנים רבות, תוך הקפדה על שירות מקצועי וביטחון מקסימלי עבור הדיירים.
 

תחומי התמחות עיקריים:

 
עו"ד בהרי חיה ונושמת את תחום המקרקעין. בין היתר, היא אוחזת בידע רב ובניסיון עשיר בכל הנוגע לייזום, תכנון, פיתוח, בנייה ושיווק של פרויקטים מכל הסוגים, לרבות בנייה למגורים, נדל"ן מניב, עסקאות קומבינציה ובעיקר עסקאות התחדשות עירונית (תמ"א 38).
 

מומחיות בתחום ההתחדשות העירונית

 
לעו"ד בהרי יש ניסיון רב בליווי משפטי של פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום ההתחדשות העירונית, מתחמי פינוי-בינוי ועסקאות הנדל"ן עבור קבלנים ויזמים מהגדולים ומהמובילים במשק. שירותיה כוללים ליווי מקיף, החל משלב התכנון ואישור תכניות המתאר, דרך קבלת היתרים, מימון, ביצוע ורישום, ועד שיווק ומכירה. כמו כן, השירותים כוללים ניהול מו"מ עם צדדים שלישיים, טיפול בהיבטי מיסוי מקרקעין וליווי עסקאות מימון מורכבות מול בנקים ומוסדות פיננסיים.
 

טיפול בהיבטי המיסוי והמימון של פרויקטים מסוג תמ"א 38

 
פעילות הנדל"ן במשרד מלווה באופן שוטף והדוק על ידי מומחים להיבטי מיסוי מקרקעין ומימון הפרויקטים, לרבות ייעוץ בהיבטי מיסוי רכישות נדל"ן, השלכות של חוקי עזר עירוניים וכיו"ב.
 
 
 
 

לקוחות המשרד

 
המשרד מייצג הן יזמים, קבלנים וחברות בנייה, והן דיירים, בעלי דירות וקהל של לקוחות פרטיים בפרויקטים של התחדשות עירונית. היכרות עם שני צדי המטבע מאפשרת לו "לתפור" לכל לקוח את הפתרון האולטימטיבי שיביא לתוצאות המיטביות.
 
הניסיון העשיר של עו"ד בהרי בתחום הוא השקט הנפשי שלכם.
אתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישת ייעוץ אישית במשרדה: 072-3295400